Světelné zdroje – žárovky a trubice

V naší nabídce můžete vybírat žárovky a světelné zdroje pro jakékoli účely. U všech produktů se spoléháme na osvědčené výrobce s garancí dlouhé životnosti a kvalitního zpracování. Dbáme o to, abychom vám mohli nabídnout moderní úsporné zdroje, ale také klasické žárovky. Vybírat můžete podle požadované intenzity i barvy vydávaného světla. Snažíme se vám zprostředkovat i světelné zdroje méně časté nebo se specifickými vlastnostmi.

Klasické žárovky

Většina běžných svítidel je vybavena objímkou pro klasické žárovky. Nabízíme vám zdroje pro osvětlení bytu, kanceláře i provozovny ve vysoké kvalitě a v pečlivém zpracování. Klasické žárovky vydávají očím příjemné světlo, dovolí vám volit jeho míru a intenzitu. Žárovky je možné využít pro rozptylové osvětlení místnosti, ale i jako přímé osvětlení pracovní desky. Vybírat můžete z nabídky žárovek různého výkonu, typu objímek a tvarů.

světelné zdroje elekropa

LED žárovky

LED žárovky odebíráme pouze od prověřených a kvalitních vůrobců, kteří zpravidla na svoje výrobky dávají prodlouženou 3-letou záruku. V nabídce máme LED žárovky s paticemi E27, E14, GU10, G9, G4. Tyto kvalitní úsporné LED žárovky máme v několika provedeních, ať již pouze v odlišném tvaru provedení, tak i odlišné technoligii použité při výrobě LED žárovky. V nabídce našich LED žárovek si můžete vybrat rozdílné spektrum barvy, kterou LED žárovky vyzařují – teplá bílá (jako klasická žárovka), neutrální bílá a denní bílá.

antibakteriální žárovka

Antibakteriální žárovky

Antibakteriální LED zdroje OSRAM s nanopovrchem využívající fotokatalytickou technologii eliminují pachy, viry i plísně ze vzduchu při kontaktu se zdrojem. Více informací o antibakteriálních žárovkách zde.

infražárovka elektropa

Infražárovky

Výhřevné vysoce kvalitní infražárovky najdou uplatnění především v chovatelském prostředí například při chovu drůbeže kde se tento typ žárovek využívá k aktivaci růstového hormonu, podpory imunity či zlepšení krevního oběhu. V nabídce máme infražárovky se závitem E27 a s příkonem od 125W do 250W.

zářivky a trubice

Trubice a zářivky

V naší stále nabídce jsou trubice T8 a T5 s různým příkonem například 58W, 36W, 18W, 15W, 13W atd. Za vybrané typy trubic máme i náhradu v podobě LED trubice s nižší spotřebou a delší životností (zpravidla je na LED trubice i rozšířená 3-letá záruka).

Dále nabízíme i kruhové trubice či trubice se speciálním spektrem vyzařování. Pokud Vám přestane svítit trubice i žářivka ve svítidle a již se Vám nechce kupovat další trubici, můžete využít speciálního LED modulu, kterým se nahradí stávající světelný zdroj. Tyto LED moduly samozřejmě najdete v naší nabídce.

náhradní žárovky do spotřebičů

Náhradní žárovky do spotřebičů a reflektorů

Náhradní žárovky u nás seženete do klasických reflektorových van (v tomto případě, jak klasické halogonové tak LED provedení), do různých svítilen a hraček (máme různé náhradní žárovky s různými paticemi a rozdílným provozním napětím), do vánočního řetězů a svícnů. Dále do spotřebičů jako jsou pečicí trouby, digestoře či lednice.

V případě, že to technologie umožňuje, tak nabízíme náhradní světelné zdroje i v LED provedení.

V nabídce máme především světelné zdroje značek OSRAM, PHILIPS, EMOS, FULGUR, NARVA a NBB.

dodavatelé světlených zdrojů elektropa