Domovní zvonky

V naší nabídce naleznete kompletní řešení domovních zvonků s širokou škálou využitelnosti, od bezdrátových, přes drátové zvonky po videotelefony. Nabízíme zvonky pouze od prověřených a kvalitních výrobců. V případě zájmu pro vás zprostředkujeme instalaci těchto zařízeních.

Bezdrátové zvonky

V případě, že by jste chtěli využívat domovní zvonek, ale nemáte možnost využít konvenční drátové zvonky, je tu pro vás snadné a efektivní řešení v podobě bezdrátových zvonků. Na výběr máme bateriové i bezbateriové bezdrátové zvonky. Výhoda bezbateriových zvonků je v tom, že odpadá starost o to jestli máte dostatečně silnou baterii ve vysílači. Dále si můžete dle potřeby vybrat zvonek se dvěma přijímači, dvěma vysílači či kompletně bateriový zvonek.

Drátové zvonky, napájecí zdroje a příslušenství

V nabídce máme klasické drátové domovní zvonky s provozním napětím obvykle 8V nebo 230V, ke zvonkům máme i další potřebné komponenty potřebné ke správné funkci domovního zvonku jako jsou napájecí zdroje, náhradní tlačítka atd.

Domovní telefony a tabla, videotelefony

Dále máme náhradní domácí telefony, převážně od firmy Tesla STROPKOV, či můžeme nabídnout sestavy domácích videotelefonů.