Domovní zvonky

V naší nabídce naleznete kompletní řešení pro domovní zvonky s širokou škálou využitelnosti, od bezdrátových, přes drátové zvonky po videotelefony. Nabízíme zvonky pouze od prověřených a kvalitních výrobců. V případě zájmu pro vás zprostředkujeme instalaci těchto zařízeních, stačí nás kontaktovat.

bezdrátový domovní zvonky elektropa

Bezdrátové zvonky

V případě, že by jste chtěli využívat domovní zvonek, ale nemáte možnost využít konvenční drátové zvonky, je tu pro vás snadné a efektivní řešení v podobě bezdrátových zvonků. Na výběr máme bateriové i bezbateriové bezdrátové zvonky. Výhoda bezbateriových zvonků je v tom, že odpadá starost o to jestli máte dostatečně silnou baterii ve vysílači. Dále si můžete dle potřeby vybrat zvonek se dvěma přijímači, dvěma vysílači či kompletně bateriový zvonek.

domovní zvonky elektropa

Drátové domovní zvonky, napájecí zdroje a příslušenství

V nabídce máme klasické drátové domovní zvonky s provozním napětím obvykle 8V nebo 230V. Jak bude vybraný zvonek zní u nás zjistíte na testovacím tablu, kde si můžete vyzkoušet i mnoho dalších domovních zvonků. Ke zvonkům máme i další potřebné komponenty potřebné ke správné funkci domovního zvonku jako jsou napájecí zdroje, náhradní tlačítka atd.

videotelefony

Domovní telefony a tabla, videotelefony

Dále máme náhradní domácí telefony v různých designových provedeních, převážně od firmy Tesla STROPKOV, či můžeme nabídnout sestavy domácích videotelefonů.