Nabídka v oblasti osvětlení

V sortimentu máme kvalitní svítidla a rádi vám poradíme s výběrem lustrů, stropních svítidel, stojacích lamp, stolních lampiček, bodového osvětlení atd. z našeho sortimentu. Případně lze osvětlení objednat z dostupných katalogů několika prověřených výrobců. Většinu našeho sortimentu osvětlení můžete také zakoupit na našem eshopu barevna-svetla.cz

Dětská svítidla

V naší nabídce mají pevné místo i dětská svítidla. Vybavte dětský pokojíček vhodnými zdroji světla. Svítidla pro děti jsou navržená s ohledem na proměnlivé potřeby. Vybírejte podle umístění světla s velkou možností variability v nasvícení pracovní plochy na stole a různých způsobů umístění a směřování kuželu světla, nebo přiměřeného rozptýlení světla po celé hrací ploše. Design svítidel je volen v mnoha barevných odstínech, s oblíbenými náměty, ale i pro starší děti v neutrálních tónech. Případná montáž je velmi jednoduchá. Nabízená svítidla pro děti splňují veškeré atestace a jsou odebírána od spolehlivých a kvalitních dodavatelů.

dětská svítidla
svítidla - lustry

Lustry

Naše nabídka zahrnuje vybavení pro všechny místnosti, včetně oblíbené kategorie lustry do kuchyně. Přehled výrobků jsme sestavili ve skutečně širokém rozpětí cen. Od svítidel velmi nenáročných až po kombinované materiály v precizním provedení. Vybírat můžete osvětlení v nenápadných designech, ale i moderní lustry, světla navozující rustikální atmosféru či originální retro. Veškeré produkty jsou dodávány s kompletním příslušenstvím vhodným k přímé montáži. Různit se mohou druhy použitých žárovek či zářivek. Vybírejte tedy nejen podle barvy a designu, ale také podle požadované intenzity vydávaného světla. Naše lustry do kuchyně umožňují samozřejmé využití úsporných žárovek.

Koupelnová svítidla

Pro dokonalé osvětlení můžete v našem e-shopu vybírat koupelnová svítidla z mnoha typů. Elegantní nenápadný design velmi dobře zapadne do jakéhokoli barevného prostoru, volit však můžete i nápadný moderní design v kombinaci kovu a skla. Koupelnová svítidla jsou navržena s ohledem na vysokou odolnost vůči přítomné vzdušné vlhkosti, jsou odolná i vůči páře nebo kapkám vody. Dokonalé zpracování garantuje dlouhou životnost a bezporuchovost. Montáž je velmi jednoduchá. Vždy se snažíme vám nabídnout nejzajímavější a vysoce kvalitní koupelnová svítidla ve výjimečně nízkých cenách.

koupelnová svítidla
venkovní svítidla

Venkovní svítidla

Do naší nabídky zařazujeme i venkovní svítidla. Pro bezpečný pohyb v okolí domu, ale i pro příjemné doplnění venkovního sezení vám můžeme nabídnout řadu krásně zpracovaných světel. Světla se snadno instalují, využít můžete jakýkoli pevný podklad. Ovládání zdroje světla, intenzitu osvětlení i jeho barvu můžete volit podle vlastních představ. Veškerá stínidla jsou vyrobena s ohledem na venkovní používání s vysokou odolností vůči vlhkosti, vodě, prachu. Svítidla odolávají změnám teplot i možnému mechanickému poškození. Pracují s úsporným odběrem energie. Jsme si jisti, že si v naší nabídce vybere i velmi náročný zákazník. Naše venkovní svítidla rozzáří i vaší zahradu.

Stropní a nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla mohou zásadně ovlivnit styl celého interiéru. Mohou se stát nenápadnými zdroji světla, jemně doplnit atmosféru, nebo naopak zvýraznit obývanou plochu. V naší nabídce můžete tedy vybírat stropní svítidla a lustry v neutrálních tónech, které snadno sladíte s již vybaveným interiérem, stejně tak jako v široké škále výrazných designů, zajímavých kombinací materiálů a barev. Vybírat můžete i podle způsobu montáže a ovládání nebo možnosti polohování a směřování kuželu světla. U všech výrobků vám garantujeme dlouhou životnost, snadnou montáž a velmi příznivou cenu. Jsme si jisti, že stropní svítidla a lustry u nás vyberete pro domácnost, ale i kancelář nebo veřejný prostor.

stropní a nástěnná svítidla
lampy a lampičky

Lampy a lampičky

Další kategorií z naší rozsáhlé nabídky tvoří stojací lampy a lampičky do ložnice. I tento prostor můžete efektně doplnit zajímavým osvětlením, které bude plnit několik funkcí zároveň. Podle výběru můžete volit stojací lampu s příjemným rozptýlením světla po celé místnosti. Navodíte tak útulnou atmosféru bez oslnění. Nebo můžete volit osvětlení přímé pro pohodlné čtení. Malé lampičky mají vysokou zářivost soustředěnou do malého světelného kuželu. Dobře osvětlí požadovanou plochu bez rušivého efektu. Stojací lampy a lampičky do ložnice jsou vyráběny v zajímavých designových kombinacích z plastu, skla a kovu. Vždy se snažíme vám nabídnout elegantní výrobky, ale dáváme prostor i trendovým novinkám.

Svítidla pod kuchyňskou linku

Správným výběrem osvětlení kuchyňské linky zvýšíte komfort užívání celého prostoru. Dobře nasměrované světlo v dostatečném výkonu vám usnadní práci a uleví i vašim očím. V naší nabídce můžete vybírat světlo do kuchyně ve velmi jednoduchém elegantním designu. Vybírat můžete podle délky osvětlující trubice a intenzity světelného toku. Tento typ osvětlení kuchyňské linky se nejčastěji instaluje těsně nad pracovní plochu, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje technickou přípravu. Bílá barva v nenápadném obalu dobře zapadne do ladění jakéhokoli interiéru. Světlo do kuchyně je navrženo s ohledem na dlouhou životnost a odolnost v prostoru náročném na vzdušnou vlhkost.

svítidla pod kuchyňskou linku
bodová svítidla

Bodovky

Bodové osvětlení je velice moderní a zároveň variabilní řešení pro vybavení jakéhokoli interiéru. Bodovky jsou zapojené do pohyblivého kloubu, který dovoluje libovolně nasměrovat a zacílit světelný kužel na pracovní místo na stole, zvýraznit část místnosti nebo světlo rovnoměrně rozptýlit. Bodové osvětlení je zpracováno do velmi nápaditých designů včetně barevných typů pro děti. Vybírat můžete i nenápadné a elegantní varianty. Bodovky jsou výrazným zdrojem s velmi příjemným barevným tónem světla. Montáž je velmi jednoduchá.

LED svítidla

LED technologie si získává největší oblibu v běžných světelných zdrojích. Moderní LED svítidla pracují s úsporným využitím elektrické energie a zároveň s velmi vydatnou svítivostí. Nabízejí vysoce kvalitní náhradu běžným zdrojům s výraznou úsporou na provozu. LED svítidla mají navíc delší životnost a vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Pro běžné osvětlení pracovní plochy, zapojení do osvětlení místnosti či bodového osvětlení jsou vynikajícím univerzálním řešením. Instalace je velmi jednoduchá, design výrobků můžete volit od zajímavých barevných či jinak výrazných kousků až po hladké elegantní a nenápadné typy. Novinkou v našem sortimentu jsou Smart svítidla. Nabízíme vám široké portfolio pro vybavení domácnosti, kanceláře i provozovny.

LED svítidla