Kabely

Ve stálé nabídce máme široké spektrum kabelů pro různé použití. Od kabelů využívaných pro elektroinstalaci, koaxiální, prodlužovací, flexo šňůry, audiovizuální po datové kabely.

Všechny kabely, které máme v nabídce pocházejí od českých či zahraničních výrobců. Níže je stručný soupis kabelů z naší stálé nabídky.

kabely elektroinstalační

Elektroinstalační kabely

V nabídce máme vodiče pro rozvody elektrické energie s pevným uložením CYKY s pevným drátovým jádrem. Tyto vodiče se využívají pro zásuvkové či světelné rozvody, pro přívod elektrické energie do rozvodných skříní atd. Pro pohyblivé přívody lankové vodiče CYSY či lankové vodiče s vrchní gumovou izolací. Dále nabízíme dvou žílové (dvojlinky) vodiče v různých průřezech s jednoduchou či dvojitou izolací nebo například sedmi žílový kabel pro rozvod na přívěsném vozíku.

koaxiální kabel

Koaxiální kabel

Kvalitní koaxiální kabel je nezbytnou součástí pro bezproblémový a kvalitní příjem televizního vysílání. Proto máme v nabídce vysoce kvalitní koaxiální kabely od německých výrobců, které jsou vhodné pro příjem pozemního televzního vysílání (DVB-T2), přenos satelitního signálu od paraboly do přijímače či pro přenos kabelové televize. Samozřejmostí je výběr mezi koaxiálním kabelem pro vnitřní rozvody a kabelem odolným vůči UV zářením určením pro venkovní rozvody. Prodej je možný v metráži či v baleních po 100, 250 nebo 500 metrech.

prodlužovačky

Prodlužovačky

Každý někdy potřebuje zdroj elektrické energie jinde než má zásuvku, v takovém případě je vhodné mít po ruce prodlužovací kabel. U nás máme jak jednoduché prodlužovačky s jednou zásuvkou (v různých délkách), tak prodlužovačky s více zásuvkami (s vypínačem či bez). Tyto druhy prodlužovacích kabelů nabízíme v několika barevných variacích (bílá, černá, zelená, červená či žlutá). Dále nabízíme prodlužovačky, které mají integrované USB pro nabíjení domácí elektroniky, prodlužovačky s dlouhou metráží na bubnech či speciální prodlužovačky vhodné například pro použití na staveništích.

flexovky

Flexo šňůry

V případě, že se vám poškodil přívodní kabel na vašem elektrickém zařízení, není obvykle nutné zařízení vyhazovat, ale stačí pouze vyměnit přívodní flexi šňůru. U nás máme flexo šňůry například k žehličkám, svítidlům, lampičkám, vrtačkám (s vrchní izolací z PVC či gumy) nebo také náhradní kabel k REMOSce.

propojovací av kabely

Propojovací AV kabely

V nabídce Audio Vizuálních propojovacích kabelů máme již hotové HDMI kabely, kabely pro připojení TV k účastnické (televizní) zásuvce s konektory typu IEC či kabely pro připojení satelitního přijímače s konektorem typu F. Jak konektory IEC tak F lze zakoupit samostatně.

Dále je u nás možné vyrobit účastnický koaxiální kabel na míru dle vašeho zadání s využitím kvalitních kompresních konektorů. Další info zde.

datové kabely

Datové kabely

V nabídce máme také již hotové datové patch kabely pro připojení domácí elektroniky k routru. Pro případ tvorby pevných rozvodů datové sítě v objektech máme v nabídce datové kabely v metráži či po celých baleních.