Kabely

Ve stálé nabídce máme široké spektrum kabelů pro různé použití. Od kabelů využívaných pro elektroinstalaci, koaxiální kabely, prodlužovací kabely, flexo šňůry, AV kabely po datové kabely.

Všechny kabely, které máme v nabídce pocházejí od českých či zahraničních výrobců. Níže je stručný soupis kabelů z naší stálé nabídky.

Elektroinstalační kabely

V nabídce máme kabely pro rozvody elektrické energie s pevným uložením CYKY s pevným drátovým jádrem. Tyto kabely se využívají pro zásuvkové či světelné rozvody, pro přívod elektrické energie do rozvodných skříní atd. Pro pohyblivé přívody lankové kabely CYSY či lankové kabely s vrchní gumovou izolací. Dále nabízíme dvou žílové (dvojlinky) kabely v různých průřezech s jednoduchou či dvojitou izolací nebo například sedmi žílový kabel pro rozvod na přívěsném vozíku.

Koaxiální kabely

Kvalitní koaxiální kabel je nezbytnou součástí pro bezproblémový a kvalitní příjem televizního vysílání. Proto máme v nabídce vysoce kvalitní koaxiální kabely od německých výrobců, které jsou vhodné pro příjem pozemního televzního vysílání (DVB-T2), přenos satelitního signálu od paraboly do přijímače či pro přenos kabelové televize. Samozřejmostí je výběr mezi koaxiálním kabelem pro vnitřní rozvody a kabelem odolným vůči UV zářením určením pro venkovní rozvody. Prodej je možný v metráži či v baleních po 100, 250 nebo 500 metrech.

Prodlužovací kabely

Každý někdy potřebuje zdroj elektrické energie jinde než má zásuvku, v takovém případě je vhodné mít po ruce prodlužovací kabel. U nás máme prodlužovací kabely jak jednoduché kabely s jednou zásuvkou (v různých délkách), tak kabely s více zásuvkami (s vypínačem či bez). Tyto druhy prodlužovacích kabelů nabízíme v několika barevných variacích (bílá, černá, zelená, červená či žlutá). Dále nabízíme prodlužovací kabely, které mají integrované USB pro nabíjení domácí elektroniky, kabely s dlouhou metráží na bubnech či speciální prodlužovací kabely vhodné například pro použití na staveništích.

Flexo šňůry

V případě, že se vám poškodil přívodní kabel na vašem elektrickém zařízení, není obvykle nutné zařízení vyhazovat, ale stačí pouze vyměnit přívodní flexi šňůru. U nás máme flexo šňůry například k žehličkám, svítidlům, lampičkám, vrtačkám (s vrchní izolací z PVC či gumy) nebo také náhradní kabel k REMOSce.

Propojovací AV kabely

V nabídce Audio Vizuálních propojovacích kabelů máme již hotové HDMI kabely, kabely pro připojení TV k účastnické (televizní) zásuvce s konektory typu IEC či kabely pro připojení satelitního přijímače s konektorem typu F. Jak konektory IEC tak F lze zakoupit samostatně.

Dále je u nás možné vyrobit účastnické koaxiální kabely na míru dle vašeho zadání s využitím kvalitních kompresních konektorů.

Datové kabely

V nabídce máme také již hotové datové patch kabely pro připojení domácí elektroniky k routru. Pro případ tvorby pevných rozvodů datové sítě v objektech máme v nabídce datové kabely v metráži či po celých baleních.