Dětské lampičky skladem

Mysleli jsme i na ty nejmenší okolo nás a proto jsme přidali na našeho sortimentu další dětské lampičky. Dětská noční lampička je určená pro děti aby se v noci nebály či si lehce přisvítili. Aktuálně máme v nabídce několik druhů nočních světýlek.

Hned na začátku vás musíme upozornit na to, že tyto lampičky nejsou určeny ke hraní.

Prvním typem dětských lampiček je série velkých zvířátek. Mezi hlavní přednosti této krásné dětské lampičky patří predevším design a možnost regulace svítivosti (10lm, 30lm, 59lm)

Lampička je vyrobena z plastu a je napájena ze sítě 220-240V přes adaptér, díky kterému je v lampičce bezpečné napětí 5V. Spotřeba lampičky je 2.5W. Rozměry této lampičky jsou 195x245mm.

Nově jsme naskladnili dětské lampičky s akumulátorem. To znamená, že pokud máte nabitý akumulátor nemusíte mít lampičku připojenou na napájení. Lampičky mají rozměry cca 109x50mm a jsou tedy o něco menší než lampičky výše. Dotykem na lampičku změníte barvu vyzařovaného světla 2700-6500K a při delší dotyku můžete lampičku plynule stmívat v rozmezí 0-45lm. Na výběr z těchto lampiček jsou prasátko (v modré i růžové barvě), myšička (také v modré i růžové barvě)

lampičky prasátko

a koule (ty jsou v modré, růžové a bílé barvě)

lampičky bowling

na videu níže můžete vidět možnosti ovládání těchto lampiček:

lampičky lze koupit u nás na prodejně nebo na eshopu barevna-svetla.cz